Wczytuję dane...
Andalea bielizna erotyczna i nocna dla kobiet Plus Size

Andalea to stosunkowo młoda firma z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, powstała w wyniku inspiracji kobietami plus size. Jest to prawdopodobnie jedyny producent bielizny, którego główna projektantka nosi rozmiar 50, dzięki czemu dostępne kolekcje są w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań pań o pełniejszych kształtach. Znajomość specyfiki większych rozmiarów pozwala marce na tworzenie zmysłowych i komfortowych produktów, podkreślających największe walory sylwetki oraz zręcznie tuszujących jej niedoskonałości.

Bielizna Andalea wykonana jest z najlepszych gatunkowo tiuli, koronek i satyny, dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej.

Główny asortyment marki stanowi bielizna erotyczna i nocna dla kobiet Plus Size. Jednak tym, czym zaskakuje Andalea jest bogata oferta bielizny erotycznej dla mężczyzn. Firma proponuje Panom komplety, seksowne bokserki z odpinanymi panelami stref intymnych, a także wykonane z różnych materiałów stringi męskie, które mogą stanowić element erotycznego przebrania.

Celem firmy nie jest zmienianie kobiet na siłę, ale podkreślenie  i pomoc w odkryciu ich naturalnego piękna w każdym rozmiarze. Ze względu na solidną jakość, polską produkcję i dbałość o szczegóły Andalea cieszy się uznaniem i sympatią klientów.

Szczegóły oferty firmy Andalea znajdziesz w sklepie Eksluzywna.pl tutaj

.