Wczytuję dane...
Anais Apparel bielizna erotyczna

Anais Apparel to firma z Dąbrowy Górniczej założona przez Sylwestra Rattera w 2003 roku. Marka specjalizuje się w produkcji bielizny erotycznej na najwyższym poziomie. Ogromne doświadczenie produkcyjne, podążanie za najnowszymi trendami, doskonała współpraca z partnerami handlowymi na całym świecie, a także uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów gwarantują produkty wysokiej jakości, które docenia także sama branża. W 2012 roku firma otrzymała bowiem prestiżową nagrodę Jakość Roku, będącą potwierdzeniem słuszności obranego kierunku.

Bielizna Anais Apparel w całości szyta jest w Polsce i wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, które pochodzą od najlepszych producentów polskich i europejskich. Aby stale doskonalić swój warsztat i pozostawać w zgodzie z oczekiwaniami klientów firma skorzystała z dotacji Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Pozwoliło to na zakup nowoczesnych maszyn, co bezpośrednio przekłada się na podwyższenie jakości i wydajności produkcji.

Oferta marki zawiera w sobie propozycje zmysłowe, ale jednocześnie eleganckie. Firma regularnie wprowadza na rynek nowe propozycje, wśród których królują seksowne i luksusowe erotyczne body oraz koszulki wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Tym, co wyróżnia Anais Apparel na tle innych firm jest z pewnością niebanalny design oraz obecność w ich kolekcjach bielizny erotycznej dla mężczyzn, w skład której wchodzą oryginalne męskie body czy komplety, będące fantazyjnymi przebraniami.

Sprawdź w naszym sklepie Ekskluzywna.pl jak prezentują się produkty Anais Apparel. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.