Wczytuję dane...
Alles elegancka bielizna damska

Alles to rodzinna firma z Łodzi założona przez Alicję i Sławka Wojciechowskich w 1992 roku. Choć czasy na rozpoczęcie własnej działalności były ciężkie, to przedsiębiorcy nie poddawali się przeciwnościom i z zapałem wkroczyli w świat gorseciarstwa.

Pasja, konsekwencja i determinacja w dążeniu do celu zaprocentowały – dziś Alles Company Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów eleganckiej bielizny damskiej, zatrudniający blisko 130 wykwalifikowanych pracowników i współpracujący z renomowanymi dostawcami surowców do szycia bielizny.

Spółka ma kilka sklepów firmowych w Polsce, a główna siedziba znajduje się w Głownie.  Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, a system przygotowania produkcji nadzorowany jest komputerowo. Alles posiada w swojej ofercie nowoczesną i wygodną kolekcję skierowaną do przyszłych i karmiących mam - MaMa,  wyjątkowo komfortową bieliznę dla Amazonek z kolekcji Medibra, uwodzicielskie zestawy z kolekcji Glamour, klasyczne modele dla kobiet w każdym wieku, kryjące się pod nazwą Classica oraz szeroki wybór eleganckich fig i stringów.

Marka od lat  promuje rzetelne prowadzenie działalności gospodarczej, dba o etykę, tworzenie satysfakcjonujących miejsc pracy oraz umożliwianie swoim kadrom osobistego rozwoju. W związku z tym firma korzystając z dotacji unijnych przeprowadziła szereg szkoleń, mających na celu podniesienie bądź zdobycie nowych kwalifikacji przez pracowników. Oprócz tego Alles doskonali procesy produkcji, dążąc do zdobycia zaufania każdej kobiety poprzez tworzenie bielizny spełniającej jej oczekiwania i dostosowanej do potrzeb w różnych chwilach życia. Firma ceniona jest zarówno przez branżę, jak i przez klientki, o czym mogą świadczyć liczne wyróżnienia, w tym m.in. dwukrotnie przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą Złoty Certyfikat oraz Złoty Laur Klienta.

Sklep Ekskluzywna.pl ma w swojej ofercie wiele propozycji od Alles, które można znaleźć tutaj.