Producent: Vichy
Realizacja zamówienia 2-5 dni
167,00 PLN
* z podatkiem VAT
KUP TERAZ!
Koszt wysyłki od: 0,00 PLN
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: Vichy
Seria: Dercos Aminexil Pro
Pojemność 12 + 6 ampułek
Przeznaczenie: dla mężczyzn
Rodzaj: kuracja przeciw wypadaniu włosów
Rodzaj opakowania: produkt niefoliowany przez producenta

Działanie:
Dla mężczyzn cierpiących z powodu lekkiej lub uporczywej utraty włosów.
Intensywna kuracja przeciwko problemowi wypadających włosów.
Włosy stają się gęste, grube i mocne.

Owocem trwających 10 lat badań jest Aminexil - innowacyjna cząsteczka farmaceutyczna, która zwalcza wypadanie włosów. Jej działanie polega na zwalczaniu usztywniania kolagenu w okolicy mieszków włosowych*, aby zachować elastyczność i sprężystość wokół korzenia włosa, dzięki czemu włosy są mocniej przytwierdzone do skóry głowy. Jest ona połączona z substancją SP 94, specjalnie opracowaną, aby poprawić jakość włosów: poprzez dostarczanie do cebulki elementów energetycznych potrzebnych do wzrostu, stymuluje powstanie silniejszego, grubszego włosa. Witaminy PP i B6 ożywiają i upiększają włosy.
Po raz pierwszy, ich działanie jest wzmacniane przez dwa stymulatory:
- Argininę, która stymuluje mikrokrążenie krwi i pomaga dostarczać substancje odżywcze, które sprzyjają wzrostowi cebulki.
- Nowy delikatnie masujący aplikator z zaokrągloną ergonomiczną końcówką w kolorze białego brązu nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, nawet tych najbardziej wrażliwych. Opracowany specjalnie dla lepszego rozprowadzania środka, ponieważ można go wmasować bezpośrednio w skórę głowy, co pobudza mikrokrążenie.
Gęstość włosów zostaje odzyskana, a włosy są wzmocnione.

Nietłusty i nieklejący produkt przeciw wypadaniu włosów. Dzięki masującemu aplikatorowi jest przyjemny i łatwy do stosowania.
Hipoalergiczny. Metalowy aplikator nie zawiera niklu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie zawiera parabenu.

W celu przeprowadzenia intensywnej kuracji przeciw wypadaniu włosów stosujemy 1 ampułkę dziennie, aby stosować leczenie podtrzymujące, używamy 3 apmułek tygodniowo przez 6 tygodni.
Należy trzymać aplikator pionowo oraz zrobić pełny obrót aplikatorem, aż nie będzie się on już mógł dalej przesuwać. Wmasować w skórę głowy. Pozostawić na głowie bez spłukiwania.
Dostępny w formułach opracowanych specjalnie dla mężczyzn lub kobiet, aby zapewnić najlepszą pielęgnację dla ich potrzeb.